Fotbal

Bývalý hráč Slavie má nemocného syna. Pomoci mu můžete i vy

Bývalý hráč Slavie má nemocného syna. Pomoci mu můžete i vy
Zdroj: Instagram @pedrox871

Bývalý hráč Slavie Petr Janda strávil ve Slavii sedm dlouhých sezón. A jak sám říká, byly to nejkrásnější roky kariéry. Nyní se nejen jemu, ale celé rodině otočil život vzhůru nohama a žádá o pomoc.

Před třemi měsíci se jeho i život manželky Lenky radikálně změnil. Jejich roční syn Jakoubek utrpěl úraz krční míchy a následkem toho ochrnul. Nemohl v tu dobu ani sám dýchat.

Jedinou možností ke zlepšení jeho zdravotního stavu je intenzivní rehabilitace ve specializovaných neuroklinikách, která je ale velmi dlouhá. Bavíme se v řádech měsíců až let. Navíc je i velmi nákladná.

Pro potřeby malého bojovníka byl zřízen speciální transparentní účet, na který může přispět kdokoliv z vás jakoukoliv částkou. Celý Jakoubkův příběh, včetně čísla účtu, najdete zde.

Pomoci ale můžete i nákupem speciálního náramku, který je k dostání ve Fanshopu Slavie v Edenu, v prodejně TS Store v Edenu nebo při vstupu do Slavia Museum a na Stadion Tour. Náramek stojí 100 korun.

Související obsah

Janda odehrál ve Slavii 117 ligových zápasů a získal s ní dva tituly. Pomohl jí i v Lize mistrů, Evropské lize a Poháru UEFA. Na dva zápasy nakoukl také do reprezentace.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události