MMA

Herec Štáfek znovu oblékne rukavice! Čeká ho bestie Gábor Boráros

Jakub Štáfek a Gábor Boraros
Jakub Štáfek a Gábor Boraros Zdroj: kolaž tn.cz / profimedia

Českou scénu bojových sportů čeká zajímavý zápas. Rukavice znovu oblékne herec, režisér a sportovec Jakub Štáfek. Ten vyzve hvězdu organizace OKTAGON, MMA zápasníka Gábora Borárose, utkají se ale dle pravidel boxu.

Česko-slovenská MMA organizace zápas oznámila na tiskové konferenci. "GÁBOR vs. ŠTÁFEK  v boxu na turnaji OKTAGON UNDERGROUND! A je to oficiální. Kdo zvítězí?" stojí v později zveřejněném příspěvku na sociálních sítích.

 

Jakub Štáfek je oproti soupeři na scéně nováčkem. Sám se za zápasníka nechce považovat, ale na kontě má už dvě profi vítězství. To první získal v boxu na galavečeru v Lucerně a to druhé už na poli MMA, kam se zapsal knokautem Petra Benka. V kleci by byl jasným outsiderem, ale v ringu a dle pravidel boxu má, nejen díky výškové převaze a vedení Filipa Miňovského, šance o poznání větší.


Připomeňte si boxerský debut Jakuba Štáfka, kdy porazil Štěpána Vrbu:


 

Na bývalou hvězdu televize Nova ale čeká Bestie jménem Gábor Boráros. Ten se stal první hvězdou OKTAGONU. Stál se prvním šampionem série Výzva a rychle si získal srdce fanoušků, ať už kvůli svému vystupování či pro nadlidskou sílu, kterou likvidoval soupeře. Poslední dva zápasy ale prohrál.

 

Zmíněný turnaj je plánovaný na listopad 2021. Hlavním zápasem měl být rovněž boxerský duel Karlose Vémoly a muzikanta Marpa (Otakar Petřina). Terminátor však nyní kvůli utrženému tricepsu nemůže trénovat, takže byl jejich duel odložen na začátek příštího roku.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události