Vémolova svatba se nekoná! Proč se velká sláva ruší?

Vémolova svatba se nekoná! Proč se velká sláva ruší?
Zdroj: Profimedia

Už za týden se měla konat velká svatba. Karlos Vémola si měl brát svou partnerku Lelu Ceterovou, jenže z veselky nakonec sešlo. Oba zamilovaní totiž mají své komplikace, takže se svatba odkládá o rok.

Hvězdný MMA zápasník v úterý absolvoval operaci ramene a z nemocnice ihned hlásil špatné zprávy. "Urval jsem si sakumprásk všechno, co šlo," prozradil na Instagramu rozsah svého zranění.

Špatný zdravotní stav Vémoly ale není jediným důvodem pro odložení velké slávy. Lela Ceterová má rizikové těhotenství, a tak se zamilovaný pár rozhodl odložit smlouvu přesně o rok.

 

"Já se sádrou na jedné ruce a s "kabelkou" v druhé ruce bych se těžko vešel i do saka. Lela je na rizikovém těhotenství, takže bychom si veselku neužili podle našich představ, a tak jsme se rozhodli svatbu přesunout na příští rok," napsal MMA zápasník na svůj Instagram

Související obsah

Terminátorovi se tak mění plány ve velkém. Původně se měl 24. července utkat o mistrovský titul střední váhy organizace OKTAGON MMA s Marcinem Naruszczkou, ale kvůli zranění ho nahradil "Pirát" Krištofič.

Takhle "Terminátor" požádal svou milovanou o ruku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.