Vémolova svatba se nekoná! Proč se velká sláva ruší?

Vémolova svatba se nekoná! Proč se velká sláva ruší?
Zdroj: Profimedia

Už za týden se měla konat velká svatba. Karlos Vémola si měl brát svou partnerku Lelu Ceterovou, jenže z veselky nakonec sešlo. Oba zamilovaní totiž mají své komplikace, takže se svatba odkládá o rok.

Hvězdný MMA zápasník v úterý absolvoval operaci ramene a z nemocnice ihned hlásil špatné zprávy. "Urval jsem si sakumprásk všechno, co šlo," prozradil na Instagramu rozsah svého zranění.

Špatný zdravotní stav Vémoly ale není jediným důvodem pro odložení velké slávy. Lela Ceterová má rizikové těhotenství, a tak se zamilovaný pár rozhodl odložit smlouvu přesně o rok.

 

"Já se sádrou na jedné ruce a s "kabelkou" v druhé ruce bych se těžko vešel i do saka. Lela je na rizikovém těhotenství, takže bychom si veselku neužili podle našich představ, a tak jsme se rozhodli svatbu přesunout na příští rok," napsal MMA zápasník na svůj Instagram

Související obsah

Terminátorovi se tak mění plány ve velkém. Původně se měl 24. července utkat o mistrovský titul střední váhy organizace OKTAGON MMA s Marcinem Naruszczkou, ale kvůli zranění ho nahradil "Pirát" Krištofič.

Takhle "Terminátor" požádal svou milovanou o ruku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.