Fotbal

Harry Kane nikam nepůjde, vzkazuje šéf Tottenhamu Levy

Harry Kane nikam nepůjde, vzkazuje šéf Tottenhamu Levy
Zdroj: Profimedia

Předseda Tottenhamu Hotspur Daniel Levy jasně řekl, že svůj klenot Harryho Kanea v letošním přestupovém období prodat nehodlá. A to ani přes obrovskou nabídku, která údajně přišla z Manchesteru City.

Od celku z Manchesteru údajně přišla nabídka na astronomických 160 milionů liber (4,8 miliardy korun). Ale ani to neobměkčilo vedení celku ze severozápadního Londýna.

I když je jasné, že tato suma by s rozpočtem Tottenhamu pořádně hnula, svou 28letou hvězdu prý nepustí. Přitom samotný Kane dal jasně najevo, že chce ze Spurs odejít. City je prý ochotno počkat do konce přestupního období, tedy do konce srpna.

Přitom pro trenéra Citizens Pepa Guardiolu je prioritou sehnat náhradu za Sergia Agüera, který posledního mistra Premier League opustil po uplynulé sezóně.

Související obsah

Kane byl jednou z variant, tou další pak je Erling Haaland, kterého ale Dortmund letos nejspíš nepustí, jelikož už prodal Jadona Sancha do Manchesteru United.

City tak nejspíš odehrají sezónu s Gabrielem Jesusem, o kterého ale jeví zájem Juventus. Spojován byl ale také s Tottenhamem, jako případná náhrada za Kanea. City se momentálně ještě uchází o služby Jacka Grealishe.

Dres letos změnil Sergio Ramos, který už trénuje v PSG:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události