Zápasnice láká své fanoušky. Předvádí se pouze ve spodním prádle

Zápasnice láká své fanoušky. Předvádí se pouze ve spodním prádle
Zdroj: Instagram @pearlgonzalez

Bývalá zápasnice v UFC, která se naposledy prala pod hlavičkou organizace Invicta, láká na své osobní stránky, kde ukazuje své dokonalé tělo.

Pearl Gonzalezová se do klece postavila celkem patnáctkrát a v deseti případech se radovala z výhry. V roce 2017 se dokonce zúčastnily dvou zápasů v UFC, ale oba prohrála. Do oktagonu se naposledy postavila v únoru roku 2020.

Nyní se krásná zápasnice věnuje sociálním sítím, kde vystavuje své tělo. Na platformě Instagram ji dokonce sleduje více jak 200 tisíc lidí. Láká na exkluzivní obsah na svých stránkách pro fanoušky.

Související obsah

Na webových stránkách Gonzalezová nabízí lechtivé fotky a například i živá vysílání. Sama zápasnice slibuje exkluzivní obsah a materiál. Popisuje se jako typ dívky, kterou člověk nezapomene. 

VIDEO: Své bojové umění ukazuje i česká zápasnice Valentina Vacková:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.