Děkujeme za nezapomenutelný týden! Seattle se loučil s Vaněčkem

Děkujeme za nezapomenutelný týden! Seattle se loučil s Vaněčkem
Zdroj: Profimedia

Angažmá Vítka Vaněčka u nováčka NHL nemělo dlouhého trvání. Seattle Kraken si po týdnu našel nového brankáře číslo 1, a tak se český brankář stěhoval zpět do Washingtonu. Sociální sítě se následně začaly plnit vtipnými reakcemi na tento přestup. A pozadu neskončily ani oficiální stránky obou klubů.

Vaněček se měl o jedničku Seattlu poprat s Chrisem Driedgerem. Po týdnu ale nováček NHL přivedl Phillipa Grubauera a mít tři takto dobré gólmany by byl pro Krakeny příliš velký luxus. Poslali tak Vaněčka zpět do Washingtonu, když jej vyměnili za volbu ve druhém kole draftu v roce 2023.

"Děkujeme za nezapomenutelný týden," napsal Seattle na svůj twitterový účet v reakci na brzký Vaněčkův odchod.

Pozadu neskončili ani správci sociálních sítí Washingtonu, kteří celou situaci glosovali tímto populárním gifem ze seriálu Simpsonovi.

Vtipně okomentoval Vaněčkův odchod i jeden z fanoušků. "Vítek Vaněček nikdy neprohrál zápas ani nedostal gól v dresu Seattlu Kraken. Jeho číslo by mělo být navždy vyřazeno," napsal s lehkou nadsázkou.

Související obsah

Angažmá Vaněčka u Capitals tedy může pokračovat. V minulé sezoně nastoupil do 38 zápasů, ve kterých vychytal dvě čistá konta a měl úspěšnost zákroků 90,73 %. Svá čísla tak může v hlavním městě Spojených států dále vylepšovat.

Dominik Hašek věřil, že se Vaněček bude moci v Seattlu prosadit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Jágr a spol. schytal od Sparty šest gólů, Pardubice opět vítězné

Tipsport extraliga - 30. kolo Liberec - Vítkovice 4:3 v prodloužení, Karlovy Vary - Litvínov 2:3, Zlín - Pardubice 1:4, Kladno - Sparta 0:6, Mladá Boleslav - Třinec 0:3, Mountfield HK - České Budějovice 3:2 v prodloužení, Olomouc - Brno 0:2