Fotbal

Po měsíci už není pro Ondráška místo. Bude Kobra znovu měnit kůži?

Po měsíci už není pro Ondráška místo. Bude Kobra znovu měnit kůži?
Zdroj: Profimedia

Tak tenhle přestup moc nevyšel. Zdeněk Ondrášek podle rumunských médií končí v klubu FCSB, kam přišel teprve v červnu 2021. Poslední kapkou byla prohra v Evropské konferenční lize.

Zdeněk Ondrášek přišel do rumunského klubu před měsícem po vypršení smlouvy v Plzni. Jenže ambiciózní majitel Gigi Becali s výkonem českého forvarda spokojený není a zdá se, že si Kobra bude hledat nové angažmá.

 

Za čtyři utkání odehrál jen 113 minut, často seděl a prohra FSCB s Šachtarem v kvalifikaci Evropské konferenční ligy 1:3 neznamená jen konec v soutěži, ale nejspíše i konec strakonického rodáka v bukurešťském klubu.

“Majitel FSCB po trapném konci vyhodí dva hráče. Vučur a Ondrášek jsou venku, budou propuštěni. Oba byli podepsáni toto léto,“
napsal po zápase rumunský novinář Emanuel Rosu, který se zpravidla nemýlí. Rosu už dříve informoval o tom, že se majitel hodlá s Ondráškem domluvit na rozvázání smlouvy. Uvidí se, kdy padne oficiální verdikt.
 

Becali výkon nové posily zkritizoval už dříve. "Viděl jsem Ondráška 45 minut. On není hráč pro náš tým, nemůže dosáhnout naší úrovně," řekl majitel klubu Becali rumunským médiím po prvním startu českého fotbalisty.

Související obsahČeský reprezentant kromě FSCB a Viktorie Plzeň hrál v USA za Dallas, za polskou Wislu či norský celek Tromso. Také oblékal dres Českých Budějovic. V MLS se Ondráškovi dařilo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události