Trable v kabině: Sázkaře Kanea mezi sebou nechceme, stěžují si Sharks

Hokejista Evander Kane
Hokejista Evander Kane

V kabině San Jose Sharks to vře, řada spoluhráčů už nechce hrát po boku Evandera Kanea, který je aktuálně vyšetřován kvůli podezření z fixlování a sázení na své zápasy.

Ačkoli Kane odehrál snad nejlepší sezónu kariéry (49 kanadských bodů v 56 zápasech), Sharks se ho bez úspěchu snažili prodat. Důvodem měl být jeho vyostřený vztah se spoluhráči. 30letý hokejista ale nakonec bude oblékat dres se žralokem na hrudi i pátý rok v řadě.
 

Podle serveru The Athletic je však proti tomu několik nejmenovaných spoluhráčů. Pověsti levého křídla zřejmě moc nepomohlo nařčení jeho manželky, že sázel na vlastní zápasy a následně je cíleně kazil. Kvůli podezření je nyní vyšetřován vedením NHL.

Související obsah

Kane s ligou prý plně spolupracuje a podobné obvinění odmítá, nicméně nástrahám gamblingu neunikl. I přes vydělané miliony dolarů vyhlásil v lednu 2021 osobní bankrot, a to kvůli prohraným penězům při sázení a dluhům z neúspěšného podnikání. Celkově dluží téměř 600 milionů korun.


Vsadil si Kane i na své vyloučení? Takhle si o něj řekl v roce 2019, kdy atakoval Radko Gudase:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106