Fotbal

Experti potvrzují Messiho přestup do Francie, zbývá už jen podpis

Pouhý den po oznámení konce spolupráce Lionela Messiho s Barcelonou to vypadá, že má Argentinec jistotu nového angažmá. Podle zahraničních novinářů se již dohodl na smlouvě s PSG a chystá se odletět do Paříže podepsat smlouvu.

Zpráva o Messiho konci v Barceloně šokovala celý fotbalový svět a okamžitě spustila otázku, kde bude šestinásobný vítěz Zlatého míče pokračovat. O pouhý den později už experti na francouzský fotbal informují, že se Messi dohodl s Paris Saint-Germain.

Andrés Onrubia Ramos, novinář, který první informoval o přestupu Sergia Ramose do PSG, tvrdí, že dohoda mezi hráčem i klubem už je hotová a zbývá pouze podepsat smlouvu.

Stejnou zprávu přinesl i francouzský expert na fotbal Saber Desfarges. Vypadá to tedy, že Pařížané po spoustě velkých letních posil přidají ještě jedno gigantické jméno.

Související obsah

Jenže tento příchod by měl mít také patřičný následek. Podle Onrubia Ramose by měl z PSG odejít Kylian Mbappé, jemuž za rok končí smlouva a prodloužit ji nehodlá. Pařížané tak mají poslední možnost, jak jeho odchod zpeněžit.

Francouzský L'Equippe dokonce již zveřejnil, jakou smlouvu by měl Messi v Paříži dostat. Mělo by jít o tříletý kontrakt, který každý rok Argentinci přinese 40 milionů eur (přes miliardu korun).

Už jen krůček zbývá k podpisu v Paříži, ale podepsáno není. Jisté je pouze, že Messi skončil v Barceloně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události