Fotbal

Nejprve Messi, nyní Agüero? Barceloně hrozí konec další hvězdy

Nejprve Messi, nyní Agüero? Barceloně hrozí konec další hvězdy
Zdroj: Profimedia

Vedení Barcelony řeší před startem nového ročníku La Ligy jeden problém za druhým. Po nečekaném odchodu Lionela Messiho se aktuálně řeší také budoucnost jiného Argentince - Segia Agüera.

33letý bývalý útočník Manchesteru City se stal sice novou posilou katalánského velkoklubu, ale nyní je rozčílen a podle posledních zpráv už kontaktoval právníky, aby ho z klubu dostali.

Důvod je jednoduchý. Agüero není spokojen s tím, že odešel Lionel Messi. Právě na spolupráci se svým reprezentačním parťákem se rodák z Buenos Aires těšil nejvíce.

Související obsah

"Samozřejmě doufám, že budu hrát s Lionelem. Znám ho dobře, jsme dobří přátelé," říkal Agüero ihned po podpisu smlouvy. Jenže to už se mu nepodaří.

Messi je aktuálně nejblíže podpisu s PSG. Spekuluje se o smlouvě na tři roky a údajně je už vše domluvené. Potká se tak se svým dřívějším spoluhráčem Neymarem, ale také s velkým bývalým rivalem Sergiem Ramosem, který válel za Real Madrid.

Konci Lionela Messiho jsme se věnovali také na TN Live:

Jaká bude budoucnost Agüera, to je zatím ve hvězdách. Ale vedení Barcelony, i přes svoje astronomické dluhy, ho bude jistě chtít udržet.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události