Fotbal

Chelsea anebo Villarreal? TV Nova vysílá souboj o Superpohár

Chelsea anebo Villarreal? TV Nova vysílá souboj o Superpohár
Zdroj: koláž tn.cz / Profimedia

Už ve středu večer budou moct diváci programu TV Nova sledovat jeden z prvních vrcholů letošní fotbalové sezony. O výhru v Superpoháru UEFA bude usilovat aktuální vítěz Ligy mistrů Chelsea a vítěz Evropské ligy Villarreal. Zápas začíná od 21. hodin. Speciální studio pak startuje už ve 20:25 na Nově a videoportálu Voyo.

Prestižní fotbalový šlágr nabídne konfrontaci anglického a španělského fotbalu. Favoritem by měla být Chelsea, která dokázala v minulé sezoně získat triumf v Lize mistrů, když porazila Manchester City 1:0.

Blues mají také mnohem větší zkušenosti v zápasech o Superpohár UEFA. Finále totiž budou hrát už popáté. Uspěli však pouze v roce 1998. Naopak pro španělský Villarreal to bude premiéra.

Související obsah

Ne však pro současného trenéra španělského celku Unaie Emeryho, který si už o Superpohár zahrál se Sevillou, ani on však nikdy neuspěl.

Na druhou stranu Villarreal dokázal právě ve finále Evropské ligy zasadit ránu anglickému fotbalu, když porazil favorizovaný Manchester United po dramatickém penaltovém rozstřelu.

Utkání startuje ve 21:00 netradičně na stanici TV Nova. Předzápasové studio s hosty Vladimírem Šmicrem a Danielem Kolářem začíná již o pětatřicet minut dříve. Boj o pohár se odehraje v severoirském Belfastu.

VIDEO: Na Nova Sport letos uvidíte ty nejlepší fotbalové zápasy: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události