Seattle neodehrál jediný zápas a už je populárnější než řada NHL veteránů

Nový tým Seattle Kraken ještě ani neodehrál první zápas a už drtí své soupeře v NHL, teda co se počtu fanoušků týče.

Krakeni ze Seattlu jsou 32. týmem nejprestižnější hokejové ligy. Celý svět očekává, jak se nový tým popere s dlouho zajetými soupeři a co v nadcházející sezoně 2021/2022 předvede. O zájmu fanoušků svědčí i obrovský počet sledujících na sociálních sítích, který převyšuje hned několik NHL veteránů.
 

Ke dni 11. srpna 2021 čítá instagramový účet Seattle Kraken 414 tisíc sledujících. Nový tým tak poráží například Ottawu Senators (323 tisíc), Floridu Panthers (264 tisíc), Carolinu Hurricanes (379 tisíc), Anaheim Ducks (378) i třeba semifinalisty letošního play-off New York Islanders (394 tisíc).

Související obsahNejpopulárnějším týmem v zámořské NHL, co do počtu sledujících, je jednoznačně Pittsburgh Penguins. Jeho instagramový účet sleduje 1,8 milionu fanoušků.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Jágr a spol. schytal od Sparty šest gólů, Pardubice opět vítězné

Tipsport extraliga - 30. kolo Liberec - Vítkovice 4:3 v prodloužení, Karlovy Vary - Litvínov 2:3, Zlín - Pardubice 1:4, Kladno - Sparta 0:6, Mladá Boleslav - Třinec 0:3, Mountfield HK - České Budějovice 3:2 v prodloužení, Olomouc - Brno 0:2