Fotbal

Messi se PSG vyplácí už nyní. Prodáno je více než 150 tisíc dresů

Bylo jasné, že až Lionel Messi dorazí do Paříže, bude po jeho dresu velká poptávka. A tak se skutečně stalo. U fanshopu PSG se tvořily obrovské fronty.

Podle posledních zpráv už bylo prodáno přes 150 tisíc dresů online. Po nich se zaprášilo během deseti minut. Kdo se připojil na web později, měl smůlu.

Ale prodávalo se také v samotném fanshopu. A právě před ním se tvořily obrovské fronty. Všichni chtěli dosáhnout na dres s číslem 30, který stojí v přepočtu 2700 korun.

Související obsah

A taková zajímavost. Číslo 30 je ve francouzské lize vyhrazeno pouze brankářům. Messi si tak musel zažádat o výjimku, kterou dostal. Ve hře byla i jeho klasická desítka, kterou nosí v PSG Neymar, ale argentinský šikula odmítl.

Lionel Messi už s novým dresem také zapózoval:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106