Arsenal nezvládl úvod Premier League. Ostudně prohrál s nováčkem

Hodně nepovedený vstup do nové sezóny Premier League má za sebou londýnský Arsenal. Ten v úvodním kole překvapivě nestačil na nováčka Brentford a prohrál 0:2.

Brentford začal zápas skvěle. Už ve 12. minutě pálil z pravé strany Mbeumo, ale trefil tyč. Gól tak přišel o deset minut později, když si na pravé straně zpracoval balón Sergi Canós, navedl si ho do vápna a poslal míč přesně k tyči.

První šance Arsenalu přišla až po změně stran. Smith-Rowe potáhl míč do vápna, vypálil placírou, ale hostující gólman vyrazil. Domácí tak zaúřadovali podruhé.

Před brankou Lena vznikla trma vrma a do padajícího míče vletěl jak utržený vagon Christian Nörgaard a hlavou nedal Lenovi šanci. V závěru ten samý hráč ještě zahrával rohový kop, který si málem hostující gólman srazil do brány.

Arsenal nenašel na obranu Brentfordu za 90 minut žádný recept a padl 0:2.