Jezdectví

Hvězda seriálu Teorie velkého třesku chce koupit neposlušného koně z OH

Hvězda seriálu Teorie velkého třesku chce koupit neposlušného koně z OH
Zdroj: Profimedia / koláž tn.cz

Incident okolo moderní pětibojařky Anniky Schleuové má pokračování. Neposlušného koně, který německé závodnici zhatil šance na olympijskou medaili, chce totiž koupit americká herečka Kaley Cuocová. Hvězda seriálu Teorie velkého třesku navíc nešetří kritikou na adresu zmíněné jezdkyně, která zvíře během závodu několikrát udeřila.

Právě za tento incident tak pětibojařka Annika Schleuová čelí také trestnímu oznámení ze strany Německého svazu pro ochranu zvířat.

Závodnice měla v Tokiu rozjetý závod na zlatou medaili, v disciplíně parkur jí však byl vylosován kůň se jménem Saint Boy, který Schleuovou odmítl poslouchat a neskočil ani jeden skok.

 

Související obsah

Frustrovaná závodnice pak zvíře udeřila bičíkem a pěstí. "Hnus na všech úrovních. Tohle není náš sport, takhle ho nereprezentujeme. Hanba jezdkyni a trenérovi," napsala americká herečka Kaley Cuocová, která si vzala za manžela trenéra koní Karla Cooka.

 

Následně se hvězda oblíbeného seriálu Teorie velkého třesku rozhodla, že neposlušného koně klidně koupí. "Koupím toho koně a ukážu mu život, jaký by měl mít. Řekněte mi cenu,“ dodala herečka na sociálních sítích.
 

Slepecký minikůň Ketrin je jediným v Evropě:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události