Nováček z Clermontu je stoprocentní, Lyon si dal komický vlastenec

Nedělní program Ligue 1 nabízí hned několik zajímavých utkání. Jako první se do hry dostal Lyon, jenž na hřišti Angers dostal tři branky a po remíze v prvním kole nyní i prohrál. Nováček z Clermontu vyhrál i druhé utkání, raduje se i Nantes. Rennes, Montpellier, Saint-Étienne či Marseille jen remizovali.

Lyon v úvodním kole pouze remizoval s Brestem a náladu si chtěl spravit na hřišti Angers. Hned od prvních minut ale dominoval domácí tým, který se ve dvacáté minutě dostal do vedení.

Ve druhém poločase si dal dokonce Marcelo opravdu pohledný vlastní gól, domácí celek nakonec vyhrál 3:0 a špatná forma Lyonu na startu sezóny pokračuje. Lyon v příštím kole hraje s Clermontem.

Právě Clermon Foot se poprvé po 110 letech dostal do Ligue 1 a v domácí premiéře přehrál Troyes výsledkem 2:0. Rennes o výhru přišel v nastaveném čase, remizovali Montpellierem, Saint-Étienne i Marseille. Nantes si doma poradilo s Méty.