Fotbal

Velké změny v Dynamu! Majitel vyhodil generálního manažera

Velké změny v Dynamu! Majitel vyhodil generálního manažera
Zdroj: Profimedia

V českobudějovickém Dynamu došlo k velkému personálnímu zemětřesení. Majitel Vladimír Koubek odvolal generálního manažera Martina Vozábala, který byl ve funkci šest a půl roku.

S informací přišel server isport.cz, klub změny ještě nepotvrdil. Mimo Vozábala klub opustila ekonomická manažerka Daniela Marková.

Vozábal společně s trenérem Davidem Horejšem jsou podepsáni pod postupem jihočeského celku zpátky do první ligy před dvěma lety. Předtím se Dynamo čtyři roky potácelo o úroveň níž.

Samotný Vozábal byl kritizován od bývalých hráčů Tomáše Sivoka a Jaroslava Drobného. Jejich pohledy na chod klubu se s těmi generálního manažera příliš neshodovaly.

Související obsah

Právě Sivok chtěl klub koupit společně s majitelem Koh-i-nooru Vlastimilem Břízou. Jenže s akcionáři se nedohodli na podmínkách a z prodeje tak sešlo.

Hlavním kandidátem na pozici generálního manažera je Emil Kristek, který už dříve v Dynamu působil. Předtím také v Bohemians a Plzni. Momentálně ale působí jako výkonný ředitel v hokejové Dukle Jihlava.

Samotný klub ještě odvolání nepotvrdil, ale do konce týdne by měl vydat tiskové prohlášení, kde se možná objeví i jméno nového majitele.

Velké změny proběhly také v házenkářském svazu, kde skončili trenéři i vedení:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události