Fotbal

Nejhorší v dějinách, naříkají fanoušci Citizens nad novým dresem bez loga

Hráči Manchesteru City, Olexandr Zinčenko (vlevo) a Jack Grealish
Zdroj: Profimedia

Třetí sadu dresů fotbalové kluby používají zřídka, takže většinou mnoho pozornosti nedostávají, ale nová sada hráčů Manchesteru City ihned po zveřejnění vzbudila poprask. Fanoušci ji nazývají tou nejhorší v historii, a především jim chybí viditelné logo.

Nová třetí sada dresů manchesterského klubu je tmavě modrá a na první pohled na ní chybí logo. To je použito jako vzor po celém dresu v lehce odlišném odstínu, ale na hrudi v barevném provedení chybí.

Namísto toho je nad názvem klubu velké logo Pumy. To je věc, kterou řada fanoušků odsuzuje. "Je Puma naše nové klubové logo? Doufám, že si to nikdo nekoupí," lamentuje jeden z fanoušků.

"Tohle je bezpochyby nejhorší dres v historii našeho klubu. Logo Pumy a sponzor jsou teď důležitější než naše logo? Nechutné," přidává se další.

"Nevím, jestli je to nejhorší dres v historii fotbalu, ale rozhodně je to nejhorší dres v historii našeho klubu," kritizuje další z příznivců. "Původně jsem myslel, že je to vršek od pyžama," směje se další komentující.

 

Související obsah

Fanoušci se shodují, že 70 liber (přes dva tisíce korun) je opravdu mnoho za takto kontroverzní dres, takže v Manchesteru žádné rekordní zisky patrně čekat nemohou.

Dresy v totožném stylu představily také další kluby po celé Evropě, jejichž sponzorem je Puma, ale všude se jim dostává velké kritiky.

Naopak PSG nyní na dresech vydělává enormní částky, Messiho dres jde totiž na dračku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události