Tenis

Krejčíková nestačila na světovou jedničku, Kvitová skrečovala

Krejčíková nestačila na světovou jedničku, Kvitová skrečovala
Zdroj: Profimedia

Barbora Krejčíková nastoupila již do třetího utkání v méně než čtyřiadvaceti hodinách. Na světovou jedničku Asleigh Bartyovou nakonec nestačila a prohrála ve dvou setech. Mezi čtyři nejlepší neprošla ani Petra Kvitová, která zápas skrečovala.

Ve čtvrtek večer středoevropského času porazila Krejčíková Španělku Muguruzaovou a poté společně s Kateřinou Siniakovou proklouzly do semifinále čtyřhry. Za dalších čtrnáct hodin si česká tenistka zahrála i čtvrtfinále dvouhry. 

Se světovou jedničkou naskočila do utkání Krejčíková dobře a udržela si první servis, o ten druhý ovšem přišla a poté Australanka hrála dominantně. Vyhrála 6:2. Druhý set byl o něco zajímavější. 

Související obsah

Rodačka z Ivančic dokonce brejknula servis Bartyové a vedla již 4:2. Závěr ale Krejčíková i tak nezvládla a ve druhém setu padla nakonec 4:6. Poté se do hry dostala i Petra Kvitová, na kterou čekala Němka Kerberová. 

V prvním setu držely obě tenistky svůj servis, ale Kerberová nakonec Češku brejknula a získala první set v poměru 6:4. Ve druhé sadě Kvitová vedla již 3:0, ale Němce se povedlo srovnat, navíc si fulnecká rodačka stěžovala na zranění a duel nakonec skrečovala.

Asleigh Bartyová - Barbora Krejčíková 2:6, 4:6
Angelique Kerberová - Petra Kvitová 6:4, 3:3

VIDEO: Na blížícím se US Open bude chybět také například Dominic Thiem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události