Hokej

Šílená zpráva! Tři mladí hokejisté zemřeli při tragické autonehodě

Šílená zpráva! Tři mladí hokejisté zemřeli při tragické autonehodě

Hodně smutná zpráva dorazila ze zámoří. V Kanadě se stala tragická autonehoda, při které zahynuli tři mladí kanadští hokejisté Parker Magnuson, Ronin Sharma a Caleb Reimer. Nejstaršímu bylo 17 let.

Tři mladí hokejisté, kteří působili od útlého věku v Delta Hockey Academy, měli tragickou nehodu v sobotu ráno v kanadské provincii Britská Kolumbie, konkrétně v Surrey.

Jejich auto narazilo do stromu. Při příjezdu záchranářů už nejevil ani jeden z nich žádné známky života. Proč k nehodě došlo zatím není jasné a policie celou záležitost vyšetřuje.

Související obsah

V autě byl sedmnáctiletý Parker Magnuson a šestnáctiletí Ronin Sharma a Caleb Reimer. Všichni hráli v Delta Hockey Academy. Pouze poslední jmenovaný přešel do juniorské WHL k Edmontonu Oil Kings.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.