Fotbal

Fanoušci Nice vnikli na stadion poté, co lahvemi napadli hráče Marseille

Tak tohle se v těch nejlepších soutěžích jen tak nevidí. Fanoušci Nice vtrhli na hřiště behěm utkání. Celá situace odstartovala lahvemi, které hodili po hráči Marseille Dimitri Payetovi. Ten si to nenechal líbit a vrátil jim je zpátky. Pak začala mela.

Běžela 74. minuta utkání nejvyšší francouzské ligy mezi Nice a Marseille. Stav byl 1:0 pro domácí. Hostující záložník Dimitri Payet se chystal rozehrát rohový kop, ale v tu chvíli na něj z kotle začaly létat lahve s tekutinou. Jedna z nich ho zasáhla do zad a následně se skácel k zemi.

Po chvíli se postavil a vší silou hodil lahev zpátky. Ihned se k němu seběhli spoluhráči a začali jej v tom podporovat. Pořadatelé se sice snažili celou situaci uklidnit, ale rozběsněný dav nemohli zastavit. Na hřiště vniklo několik desítek rozzuřených fanoušků domácích. 

Související obsah

Utkání bylo následně přerušeno. Příznivcům poté přišel domluvit i sám prezident Nice a následně se vydal i do šatny soupeře. Co bude s utkáním dále, je nejisté, ale podle dostupných informací Marseille odmítlo v utkání pokračovat. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události