West Brom vsadil na mladíky, Arsenal si s chutí zastřílel

Arsenalu nevyšel vstup do sezony a v poháru dostal v prvním kole nebezpečného soupeře West Bromwich Albion. Jenže tým, který letos sestoupil z Premier League, nasadil béčkovou sestavu, a tak si Gunners s chutí zastříleli.

Arsenal letos nehraje evropské poháry, a tak se může více soustředit na ty domácí. Proto proti West Bromwichi nastoupily ty největší hvězdy a průběh zápasu byl jednoznačný.

Aubameyang nejprve ukázal cit pro výběr místa, když první dva góly dal z dorážky. V nastaveném čase prvního poločasu mohl zkompletovat hattrick, ale při úniku brankáře nepřekonal, a tak alespoň odražený míč připravil Pepemu pro třetí gól zápasu.

Pět minut po přestávce se prosadil i Saka a v 62. minutě ukázal kapitán Aubameyang, že si umí gól vypracovat i sám, když si připravil míč na hranici vápna a poslal ho nechytatelně na zadní tyč, čímž dovršil hattrick.