Fotbal

Koho za Mbappého, když odejde do Realu? PSG si našlo šokující náhradu

Koho za Mbappého, když odejde do Realu? PSG si našlo šokující náhradu
Zdroj: Profimedia

Jestli Mbappé odejde do Realu, zatím není jasné. Pokud by se tak ještě letos v létě přece jen stalo, má slavné PSG vyhlédnutou náhradu. Překvapivě se nejedná o žádnou superstar, z které se fanouškovi rozbuší srdce nadšením, ale jde o šikovného brazilského útočníka Richarlisona, který momentálně hájí dres anglického Evertonu.

Nabídky Realu Madrid na Kyliana Mbappého se zatím v Paříži odrážejí jak tenisák od zdi. Původních 160 milionů eur (4 miliardy korun) klubu z francouzské metropole nestačilo, a tak Bílý balet ještě dalších deset milionů v evropské měně přihodil.

Mbappé se nijak netají tím, že jeho velkým snem je hrát za Real Madrid, a tak je nyní v podstatě jasné, že nejpozději příští rok, kdy mu skončí v Paříži smlouva, se bude stěhovat do Španělska. Nyní by na něm ještě mohlo PSG něco vydělat, zatímco příští léto by odcházel zadarmo, takže jednání stále pokračují.

Související obsah

Pokud by se přestup ještě letos v létě stal realitou, už má PSG vyhlédnutou náhradu. Je jí brazilský útočník Richarlison, který je momentálně hráčem anglického Evertonu. Jeho agenti jsou podle webu ESPN momentálně v Paříži a vyjednávají přestup v případě, že klub Mbappého neudrží. 

Čtyřiadvacetiletý Richarlison přestoupil do Evertonu v roce 2018 a během tří sezon nastřílel v Premier League 33 gólů. Upozornil na sebe také na letošních olympijských hrách v Tokiu, kde se v šesti zápasech trefil hned pětkrát.

Hvězdná trojice PSG možná nenastoupí spolu, po Mbappém touží Real

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události