Nice se bez fanoušků dařilo, doma rozstřílelo Bordeaux 4:0

Fotbalisté Nice museli hrát své domácí utkání bez fanoušků kvůli jejich vtrhnutí na hřiště v zápase s Marseille. Divácká podpora jim ale nechyběla, smlsli si na týmu z Bordeaux. Výhru si zapsali i hráči Marseille proti Saint-Étienne.

Ačkoliv hosté statisticky nezaostali, měli míč více na kopačkách a vyslali více střel, průběh zápasu byl jednoznačný na opačnou stranu.

Už v sedmé minutě poslal domácí do vedení Kluivert, když zakončil luxusní kombinaci. V 33. minutě autor prvního gólu táhl protiútok, na poslední chvíli posunul míč na Gouiriho, a ten zvýšil na 2:0.

Stejný hráč se ještě před přestávkou postavil k pokutovému kopu po faulu hostů a rozdíl mezi týmy byl už tříbrankový. Hostům se ani po přestávce nedařilo zkorigovat skóre, takže poslední slovo měli opět domácí.