Milán i bez Zlatana rozstřílel Cagliari, Neapol uspěla v Janově

AC Milán se na začátku aktuální sezony musí obejít bez hvězdného Zlatana Ibrahimoviče, ale ofenziva tím zatím netrpí. Milánští nastříleli Cagliari čtyři góly za poločas a bez problémů si dokráčeli pro tři body. Druhou výhru ze dvou zápasů si stejně jako AC připsala také Neapol, jež vyhrála v Janově.

Milánští do utkání vlétli naplno, Tonali ve dvanácté minutě luxusně umístil svůj přímý kop do šibenice a nedal brankáři šanci. Hosté odpověděli o tři minuty později, když se hlavou prosadil Deiola.

AC ale také našlo rychlou odpověď, Leaovu střelu tečoval šťastně Diaz a domácím se opět dýchalo lépe. V 24. minutě poté už na 3:1 upravovala nová posila Olivier Giroud.

Bývalý útočník Arsenalu a Chelsea se prosadil před přestávkou ještě jednou. Francouz se chopil zahrávání pokutového kopu, a i když brankář vystihl stranu, Giroudova střela putovala nechytatelně k tyči.

Po přestávce už střelcům na obou stranách zvlhnul střelný prach a fanoušci už žádný gól neviděli. Rossoneri tak vyhráli v klidu 4:1 a mají zatím všech šest možných bodů.