Messi poprvé nastoupil za PSG, vítězný debut mu zařídil Mbappé

Okamžik, na který čekal celý fotbalový svět, nastal v Remeši v 66. minutě. Lionel Messi poprvé v životě nastoupil za jiný klub než Barcelonu. Svůj debut gólem ani asistencí neoslavil, ale mohl si se svými spoluhráči užít alespoň výhru 2:0.

Lionel Messi začal zápas pouze na lavičce. Po boku Mbappého a Neymara nastoupil Di María, a právě tento Argentinec přichystal první gól. Poslal luxusní centr na hlavu Mbappého a hvězdný Francouz skóroval.

Po přestávce se prosadili i domácí, ale Munetsiho gól nakonec kvůli ofsajdu nebyl uznán, zatímco na druhé straně Mbappé si ofsajdovou hranu pohlídal a přidal gól na 2:0.

Poté se fanoušci dočkali něčeho většího než gólu. V 66. minutě totiž Neymar střídal a na hřiště místo sebe pustil Lionela Messiho. Zatím tedy ještě nedošlo na obávanou spolupráci Messi-Mbappé-Neymar.

Messi se za půlhodinu na hřišti k žádné větší šanci nedostal, na hráčích Remeše bylo vidět, že si tuto hrozbu speciálně hlídají a k Argentinci přistupovali rychle a tvrdě.

Kdo čekal při Messiho debutu hned úvodní gól, může být zklamán, ale Argentinec má za sebou vítěznou premiéru. Pokud byl nervózní, tak to z něj opadlo a od dalších zápasů můžeme už očekávat typického nebezpečného Messiho.