Fotbal

Začíná v Plzni výprodej? Reprezentační stoper míří do Řecka

Začíná v Plzni výprodej? Reprezentační stoper míří do Řecka
Zdroj: Profimedia

Viktorii Plzeň se třetí rok v řadě nepodařilo postoupit do základní skupiny evropských pohárů, a tak je jasné, že bude potřeba utahovat opasky. Odnést by to měl reprezentační stoper Jabu Brabec, který má podle řeckých médií zamířeno do Arisu Soluň.

Tým, který se o služby devětadvacetilého obránce zajímá, skončil v loňském ročníku řecké ligy na druhém místě se šestnáctibodovou ztrátou na suverénní Olympiakos. Reprezentační stoper by se tak mohl stát soupeřem Tomáše Vaclíka, který právě od léta hájí dres úřadujícího mistra. 

V novém působišti by měl Jakub Brabec podepsat smlouvu na tři roky. Stejně jako v Plzni si ale letos evropské poháry nezahraje, protože Aris Soluň v předkole Konferenční ligy nestačil na kazašskou Astanu. Řecká média o přestupu reprezentačního obránce informovala v nedělních večerních hodinách, ale k odchodům se po zápase s Hradcem Králové, který Plzeň prohrála 0:1, vyjádřil i trenér Bílek.

Související obsah

 

"Přiznám, že se šéfem klubu o tom mluvíme, ale teď netuším, jaký bude závěr. Rozhodne se v nejbližších dnech. Brzy končí přestupový termín, pokud k něčemu dojde, musí se to seběhnout rychle."

Prvním odvolaným ligovým trenérem je Pavel Hoftych. Neustál ostudu v poháru

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události