Fotbal

Oblíbenec fanoušků dostal padáka, vedení klubu se prý nehodil

Oblíbenec fanoušků dostal padáka, vedení klubu se prý nehodil
Zdroj: Profimedia

Fanoušci slezského klubu z Opavy jsou velice naštvaní poté, co vedení jejich milovaného klubu propustilo zkušeného obránce Jana Schaffartzika. Samotný hráč se k celé situaci nechce prozatím vyjadřovat.

"Z důvodu opakovaného neprofesionálního jednání hráče v minulosti se vedení Slezského FC Opava k dnešnímu dni, tedy 31. 8. 2021, rozhodlo ukončit smlouvu hráči Janu Schaffartzikovi," zní v prohlášení na webu druholigové Opavy.

Podle důvěrných informací webu Nova Sport se vedení opavského klubu nelíbilo, že se hráč v minulosti postavil za propuštěného Pavla Zavadila. Zároveň se klub měl vracet k incidentům starým až tři roky. 

Související obsah

Fanoušky tento krok naprosto rozlítil. "Ten kluk tam hraje už od dětství, měl jiné nabídky a nikdy neodešel. Naopak zůstal v časech zlých a na oplátku tohle. Tleskám," napsal jeden z fanoušků. Všeobecně se příznivci ještě nedávno prvoligového klubu zlobí na vedení.

Samotný hráč se k incidentu vyjadřovat nechtěl. Schaffartzik působil v Opavě dlouhá léta. Hrával v týmu od mládeže a v hlavním mužstvu nastupoval nepřetržitě v posledních osmi letech.

VIDEO: Ve druhé lize se v minulých dnech odehrála i rvačka fanoušků s pořadatelem, komentoval ji Ladislav Vízek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události