Fotbal

Disciplinárka LFA opět trestala. Pokutu platí Slavia, Baník i Sparta

Disciplinárka LFA opět trestala. Pokutu platí Slavia, Baník i Sparta

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace opět rozdávala pokuty a tresty. Ty největší se týkají pražských S a ostravského Baníku. Všechny zmíněné týmy pykají za své fanoušky.

Suverénně nejvyšší pokutu dostala pražská Slavia. Ta musí zaplatit za řádění svých fanoušků 150 tisíc korun. Konkrétně musí platit za pronesení a masivní použití pyrotechniky, které vedlo k výraznému přerušení zápasu s Baníkem Ostrava.

I ten musí platit za své fanoušky. V již zmíněném utkání také použili pyrotechniku a nevyvarovali se nevhodných pokřiků. Výsledek? Pokuta 30 tisíc korun.

Související obsah

Pokutě se nevyhne ani Sparta, která za užití pyrotechniky v zápase s Hradcem Králové musí zaplatit 20 tisíc korun. Trestu neušel ani liberecký Martin Koscelník, který za svůj faul bude stát tři zápasy.

Dva zápasy se na střídačku nepodívá trenér Karviné Jozef Weber, který v zápase proti Slavii dostal za nevhodné chování dvě žluté karty a musí také zaplatit 20 tisíc korun. 

Za fanoušky pykalo také francouzské Nice:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.