Messiho kariéra málem skončila, Venezuelec ho brutálně fauloval

Ošetřovaný Lionel Messi

Sotva se Lionel Messi představil v dresu PSG, málem byl nucen ukončit svou kariéru. V reprezentační pauze ho totiž brutálním faulem napadnul fotbalista z Venezuely. Messimu se jako zázrakem nic nestalo.

Messiho Argentina se v noci vydala do Venezuely na kvalifikační zápas o mistrovství světa. Domácí museli kvůli zranění střídat už v 25. minutě, kdy do hry přišel Adrián Martinez.

Jenže na hřišti se dlouho neohřál, po pěti minutách totiž brutálně zfauloval Lionela Messiho. Hlavní rozhodčí sice udělil jen žlutou kartu, ale po zásahu videa se trest změnil na přímé vyloučení.

Martinez prošlápl Messimu stojnou nohu, což klidně mohlo ukončit 34letému Argentinci kariéru. Naštěstí držitel šesti Zlatých míčů vyvázl pouze s krvavým šrámem a zvládl dohrát utkání až do konce.