Fotbal

Potatí se? Syn Davida Beckhama podepsal první profesionální smlouvu

Potatí se? Syn Davida Beckhama podepsal první profesionální smlouvu
Zdroj: Romeo Beckham - Instagram

Potomek legendárního záložníka jde v otcových stopách. Romeo Beckham se také chce živit fotbalem, když podepsal svoji první profesionální smlouvu. Upsal se týmu Fort Lauderdale, který hraje třetí nejvyšší soutěž ve Spojených státech. Poprvé by mohl do zápasu nastoupit už tuto neděli.

Tým, se kterým mladý Beckham podepsal smlouvu, je rezervou Interu Miami, jenž hraje MLS. Několik týdnů s nimi trénoval, až je zaujal natolik, že synovi slavného záložníka nabídli smlouvu. Zahraje si tak po boku potomka Phila Nevillea Harveyho, který už v této sezoně odehrál čtrnáct zápasů. 

Po podepsání smlouvy o tom Romeo Beckham informoval na svém Instagramu s popiskem "Následuj svoje sny." a  upravil informace o sobě, kde napsal "Fotbalista v @fortlauderdalecf." Jeho máma Victorie Beckhamová příspěvek okamžitě komentovala "Jsme na tebe moc pyšní, Romeo."

Ke svému prvnímu zápasu by mohl mladý Beckham nastoupit již v neděli o tomto víkendu. Soupeřem bude Chattanooga Red Wolves SC. Beckhamovu novému týmu aktuálně patří čtvrté místo v lize.

Související obsah

Že má mladý Romeo opravdu talent, prokázal již několikrát, například při tomto volném přímém kopu, za který by se ani jeho slavný otec nestyděl.

V MLS září i syn Jurgena Klinsmanna, Jonathan.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události