Zasnoubení

Řekla ANO! Český talentovaný brankář dostal odpověď snů

Řekla ANO! Český talentovaný brankář dostal odpověď snů
Vítek Vaněček se snoubenkou a v hokejové brance Zdroj: koláž tn.cz / Profimedia, Instagram @vitacz15

Český hokejový reprezentant má za sebou léto plné zajímavých situacích. Vítek Vaněček se stěhoval do nového týmu ze Seattlu, aby o pár dní zpátky byl zase hráčem Washingtonu. Měsíc před startem NHL navíc požádal přítelkyni Kristýnu o ruku. Ta řekla ano.

Vítek Vaněček po dlouhých letech na farmě v AHL dostal šanci a v pandemickém ročníku ji vzal do ruky. Celkem v dresu Capitals naskočil do 38 zápasů a byl jedním z největších překvapení minulé sezóny. Poté si jej na rozšiřovacím draftu sice vybral Seattle, o pár dní později jej ale zpátky vyměnil do hlavního města. 

Byl tak důvod k oslavě. Pětadvacetiletý brankář je před startem nového ročníku se svou přítelkyní Kristýnou na dovolené ve Virginii, kde ji požádal o ruku. Ta souhlasila a spokojený pár se tak již chlubil se zásnuby na svých sociálních sítích. 

Související obsah

"Řekla ano," psal na svém účtu Vítek Vaněček a přidal fotku s prstenem. Fotku na svůj osobní účet přidala i snoubenka Kristýna, které například gratulovala i manželka Vaněčkova spoluhráče T.J. Oshieho. 

VIDEO: Vítek Vaněček naskočil do play-off v minulém roce jako jednička, ale hned v úvodním duelu se zranil:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události