Fotbal

Velký návrat v českém fotbalu! Kadlec podepsal smlouvu s prvoligovým týmem

Velký návrat v českém fotbalu! Kadlec podepsal smlouvu s prvoligovým týmem
Zdroj: Profimedia

Bývalý supertalent pražské Sparty Václav Kadlec se po ukončení kariéry opět vrací k fotbalu na nejvyšší úrovni. 29letý někdejší reprezentant podle informací Nova Sport podepsal profesionální smlouvu s Mladou Boleslaví, která by jeho příchod měla oznámit v nejbližších dnech.

Po mládežnickém působení v Bohemians začal Václav Kadlec svou dospělou kariéru ve Spartě a ještě před dosažením plnoletosti klubu z Letné vystřelil několik výher. Časem se vypracoval do reprezentace a zahrál si i Bundesligu, ovšem loni v 27 letech kvůli zdravotním komplikacím oznámil konec své kariéry.

Jenže ten nebyl definitivní. Kadlecovi se po velkém fotbalu zastesklo a nyní zkouší opět návrat do první ligy. V srpnu začal trénovat s mladoboleslavským béčkem a dařilo se mu natolik, že podle informací Nova Sport dokonce podepsal profesionální smlouvu s A-týmem.

Pokud se pražský rodák opravdu probojuje do prvoligového týmu, ofenziva Středočechů bude nahánět strach. Milan Škoda, Ewerton, Daniel Fila a Jiří Skalák nejsou žádná neznámá jména a všichni už v aktuální sezoně skórovali.

Související obsah

Za své působení ve Spartě nastřílel Václav Kadlec 50 ligových branek v 162 zápasech a na Letné slavil výhru dvou titulů. Připsal si i 16 reprezentačních startů, ve kterých se prosadil čtyřikrát.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Fuksa má další stříbro z MS, opět ho porazil pouze Němec Scheibner

Další stříbro do sbírky si připisuje kanoista Martin Fuksa. Český závodník tentokrát skončil druhý v závodě mistrovství světa na 500 metrů. Stejně jako v sobotu na kilometrové trati ho i v neděli porazil Němec Scheibner.