Hokej

Litvínov oplakává velkou ztrátu. Zemřela dlouholetá součást týmu

Litvínov oplakává velkou ztrátu. Zemřela dlouholetá součást týmu
Vladimír Papoušek Zdroj: hcverva.cz

Pár chvilek před startem prvního utkání Litvínova v Tipsport extralize se severočeský celek srovnává s obrovskou ztrátou. V úterý zemřel dlouholetý hlasatel Vladimír Papoušek.

Tři dny před prvním utkáním v novém ročníku Tipsport extraligy se Litvínov zahalil do smutku. Ve věku nedožitých 74 let zemřel dlouholetý hlasatel rozhlasové kabiny Vladimír Papoušek. Severočeský celek se s ním rozloučí 14. září ve 12:00. 

Vladimír Papoušek pocházel z hokejové rodiny, jeho otec byl členem výboru a vedoucím mužstva. V rozhlasové kabině působil dlouhých 45 let, a to až do roku 2018. Litvínov připomíná ikonickou frázi - "Body proti Spartě jsou vždycky tak nějak sladší než ty získané proti jiným klubům." Pan Vladimír Papoušek odešel 7. září.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události

Krátká zpráva

Ani Prskavec, ani Přindiš! Finále MS ve vodním slalomu bude bez Čechů

V Bratislavě skončily semifinálové jízdy mistrovství světa ve vodním slalomu kajakářů. Z českých reprezentantů nikdo sítem neprošel. Naděje jako Přindiš, Hradílek se do bojů o medaile neprobojovali kvůli padesátivteřinové penalizaci, olympijský vítěz Jiří Prskavec skončil těsně za postupovou hranicí jedenáctý. Semifinále ovládl Slovák Jakub Grigar. Mezi kajakářkami bude o medaile bojovat Češka Antonie Galušková.