Motorsport

Salač má za sebou povedené tréninky. V Aragonii dojel druhý a šestý

Český závodník v organizaci Moto3 zajel na pátečním tréninku velmi povedené časy. Filip Salač v prvním tréninku dojel na druhém místě, v druhém byl na šestém místě. V součtu obou závodů je sedmý a dobře se připravil na sobotní kvalifikaci.

Filip Salač dychtí po dalším úspěchu a pódiovém umístění, které zajel naposledy v Le Mans. Na tréninku ve španělské Aragonii zajel v prvním tréninku druhé místo, v tom druhém pak šesté. Celkově to dělá sedmou příčku.

Třetí trénink se jede v sobotu v devět ráno. Kvalifikace je poté na programu mezi 12:35 - 13:15, kde si bude chtít pražský jezdec vyjet co nejlepší pozici pro nedělní závod, jež se jede v 11:00.

Salač zajel v prvním tréninku čas 1:59,195 a lepší byl jen Gabriel Rodrigo. Ve druhém tréninku měl téměř totožný čas, ale před ním byli například Binder, Guevara či García. Kvalifikaci i závod sledujte na stanici Nova Sport.

Filip Salač skončil v kvalifikaci ve Velké Británii šestý, ale nadějnou pozici si do závodu nepřevedl:

K tématu Motorsport

Třinec otočil skóre a dostal se do čela extraligy

Hokejisté Třince dokázali v dohrávce 6. kola Tipsport extraligy otočit skóre proti Hradci Králové a po výhře 3:2 se dostali do čela tabulky. Druhý je o bod Liberec. Mountfieldu pak patří v extralize osmé místo.