Valtteri Bottas

VIDEO: Formuli 1 baví odvážný zajíc. Rozjetému vozu se vyhnul jen o milimetry

VIDEO: Formuli 1 baví odvážný zajíc. Rozjetému vozu se vyhnul jen o milimetry
Zdroj: koláž tn.cz / Profimedia

Fanoušky F1 baví hbitý zajíc, který změřil síly s formulí Nicholase Latifiho. Jen o chlup rozjetému vozu dokázal uhnout.

Kamery na okruhu v italské Monze zachytily kuriozní moment. Jezdec stáje Williams Nicholas Latifi se vyřítil ze zatáčky, když se na trať vydal poplašený zajíc.

 

Hlodavec rychlými skoky překonal trať a zmizel za krajnicí. Zpomalený záběr z jiného úhlu pak ukázal, jak blízko byl zajíc blízko srážce s Latifiho vozem.

 

Bohužel ne každý hlodavec na Velké ceně Itálie měl takové štěstí. Nejrychlejšímu jezdci páteční kvalifikace Valtteri Bottasovi zkřížila cestu mála veverka. Finský pilot sice pohotově strhl volat, ale vyhnout se už nedokázal. “Právě jsem přejel veverku,“ zaznělo ve vysílačce a po návratu do boxu byl jeho vůz zkontrolován mechaniky.

Související obsah

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Valtteri Bottas

Důležité Události

Krátká zpráva

Češi vstoupí do olympijského turnaje proti Dánsku, ve skupině mají i Rusko

Česká hokejová reprezentace už ví, s kým se utká na zimních olympijských hrách v Pekingu. Naši vstoupí do turnaje 9. února zápasem proti Dánsku. O dva dny později je pak čeká duel proti Švýcarsku. Posledním soupeřem ve skupině B pak bude Rusko, které opět nastoupí v barvách Ruského olympijského výboru.