Šlo to i bez Messiho a Neymara, PSG si hravě poradilo s nováčkem

Páté utkání, pátá výhra. Francouzské PSG i bez největších hvězd Neymara a Messiho porazilo nováčka z Clermontu 4:0 a naprosto jasně vede Ligue 1. Jednou se trefil i supertalent Kylian Mbappé.

Pařížský celek nastoupil do utkání bez jihoamerických hráčů a poprvé v brance s Donnarummou. Marquinhos měl na hlavě první šanci, ale brankář se zaskvěl zákrokem. První gól padl ve dvacáté minutě, Ander Herrera dorážel do odkryté branky. Stejný hráč se prosadil i o pár minut později a opět dorážel.

Třetí branku vstřelil hvězdný Kylian Mbappé, jenž dostal úžasný míč za obranu od Draxlera. Francouzský reprezentant udělal kličku brankáři a přidal třetí zářez svého celku. Tečku nad zápasem udělal Idrissa Gueye, jenž dorážel střelu Kyliana Mbappého hlavičkou do branky.

Od jednadvacáté hodiny hrálo doma Monako, které přivítalo ​dobře hrající Marseille. Ústřední postavou byl hostující Bamba Dieng, jenž předvedl bravurní výkon. V prvním poločase sice tři šance nevyužil, ale poté dal obě branky. Pokaždé se prosadil ranou na první tyčku. Olympique má cennou výhru 2:0.