Fotbal

Krásné gesto rumunského celku. Na trávníku ukázal pejsky z útulku

Krásné gesto rumunského celku. Na trávníku ukázal pejsky z útulku
Zdroj: profimedia.cz

S krásným gestem se vyšvihl fotbalový tým Dinamo Bukurešť. Hráči rumunského celku totiž během ligového utkání přišli na trávník i s roztomilými, ale opuštěnými pejsky. Klub se tímto způsobem rozhodl podpořit místní útulek.

Při nástupech hráčů na hřiště se po jejich boku většinou objevují děti a budoucí fotbalisté. Tentokrát však bylo všechno jinak. Tým Dinamo Bukurešť přezdívaný také "Červení psi" se totiž rozhodl podpořit tamní útulek, kde přibývá opuštěných pejsků.

Hráči tak vzali roztomilé mazlíčky do náruče a přišli s nimi na trávník, aby je mohli vidět i diváci na stadionu a třeba si některého z nich adoptovali. Jak moc byla tato akce úspěšná, není známo. Nicméně podle smutných výrazů jednotlivých pejsků muselo srdce fanouška určitě zjihnout.

Související obsah

Horší je to naopak s předvedenou hrou Dinama Bukurešť. Tým je totiž po osmi kolech až na 14. místě v rumunské lize a aktuálně má za sebou pět porážek v řadě. Naposledy navíc schytal debakl 0:6 od FCSB.


Za použití pyrotechniky budou fotbaloví fanoušci pořádně pykat:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Getafe bez Jankta opět prohrálo, ve španělské lize je na posledním místě

Fotbalisté Getafe prohráli i další zápas ve španělské La Lize a jejich krize se prohlubuje. Tentokrát padli doma se Celtou Vigo 0:3 a v tabulce španělské ligy jsou na posledním místě s pouhými dvěma body. Do utkání stále nemohl nastoupit český záložník Jakub Jankto, jenž léčí zraněnou nohu.

Krátká zpráva

Hokejový Zlín posiluje. Přichází obránce z KHL

Poslední tým hokejové Tipsport Extraligy vyztužil zadní řady. Z Dinama Riga se do Zlína stěhuje lotyšský obránce Roberts Mamčics. 26letý defenzivní hráč má zkušenosti i ze seniorské reprezentace, kde nastoupil do jedenácti zápasů. V KHL si připsal 100 startů.