Fotbal

Messi se stěhuje na zámek. Jeho manželka našla bydlení za miliardu

Messi se stěhuje na zámek. Jeho manželka našla bydlení za miliardu
Zdroj: Profimedia.cz/koláž TN.cz

Zatímco se Lionel Messi naplno sžívá s kabinou Paris Saint-Germain, jeho manželka shání bydlení, kde se celá rodina natrvalo usídlí. Nyní má krásná Antonella asi vybráno. Zakoukala se do zámku na periferii Paříže, jehož hodnota přesahuje 1 miliardu korun.

Messiho rodina se po jeho přestupu z Barcelony dočasně usídlila v pětihvězdičkovém hotelu Royal Monceau. Nicméně brzy asi dojde k stěhování. Jeho manželka Antonella Roccuzzo totiž vytrvale obráží prohlídky domů a nyní našla svého favorita. Do oka jí padnul překrásný zámek přezdívaný růžový palác, který leží ve městě Le Vésinet.

Podle aukční firmy Sotheby's se hodnota této nemovitosti odhaduje na 41 milionů liber, tedy cca 1,2 miliardy korun. Luxusní zámek byl postaven už v roce 1899 a během druhé světové války zde dokonce pár dnů přebýval bývalý francouzský prezident Charles De Gaulle.

Související obsah

Nemovitost nabízí 30 pokojů včetně bazénu, tělocvičny či soukromého kina. K dispozici je také squashový kurt uvnitř.


Podle dostupných zdrojů už Messiho manželka dům viděla, nyní se prý ještě chystá na prohlídku se svým manželem Lionelem, který mezitím odehrál v týdnu utkání Ligy mistrů v belgických Bruggách, kde PSG pouze remizovalo 1:1.

Zmíněné bydlení by se však argentinské fotbalové hvězdě mohlo zalíbit, a to i pro to, že to odsud bude mít pouze patnáct minut autem k tréninkovému centru Paris Saint-Germain.

 
PSG v Lize mistrů pouze remizovalo s Bruggami.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události