Střelecká krize? Atlético neskórovalo druhý zápas v řadě

Atlético Madrid

Fotbalisté Atlética Madrid podruhé za sebou nedali branku. Po remíze 0:0 v Lize mistrů s Portem skončil stejným výsledkem i zápas v domácí soutěži proti Athletic Bilbao. Joao Félix navíc viděl dvě žluté karty během jedné minuty, když se mu nelíbil verdikt rozhodčího.

Velkou šanci dostat se do vedení měli domácí už v 1. minutě utkání. Griezmann si naběhl na centr Llorenteho, ale jeho pokus skončil těsně vedle soupeřovy branky. Do konce prvního poločasu si už svěřenci trenéra Simeoneho už žádnou šanci nevytvořili.

Velkou příležitost jít do vedení měli hosté na začátku druhého poločasu. Williams se dostal do samostatného úniku, ale neuspěl. Svůj pokus poslal vedle vzdálenější tyče. Svoji šanci ve druhé půli mělo i Atlético, když Llorente vystřelil na hranici vápna, ale svou střelou orazítkoval pouze tyč Simónovy branky.

Sporný moment nastal v 78. minutě zápasu. Joao Félix byl zatáhnut za dres hráčem soupeře, ale následně se po něm ohnal loktem a viděl žlutou kartu. Poté se rozhodčímu snažil vehementně vysvětlit, že právě on byl faulován, ale jediné, čeho dosáhl, bylo, že dostal druhou žlutou kartu, a tak musel pod sprchy. Nabídnutou přesilovku ale hosté využít nedokázali, i když se v závěru do velké šance dostal Villalibre.

Odpolední výsledky 2. kola mistrovství Evropy v šipkách:

Borland - Cullen 5:10, Dolan - Cross 4:10, de Sousa - Humphries 10:8, Searle - Noppert 4:10