Motorsport

Salač závod opět nedokončil, dostal se do kontaktu se soupeřem

Motocyklový závodník Filip Salač nedokončil druhý závod v řadě. Poté, co ve Velké ceně Aragonie spadl v zatáčce, měl tuto neděli zase kolizi se soupeřem, po které si poškodil motorku a VC San Marina tak nedojel.

19letý závodník neměl už příliš úspěšnou kvalifikaci, kde dojel až na 26. místě. Nicméně v samotném závodě se posunul hodně dopředu a bojoval o nejlepší patnáctku. Pak ale přišel kontakt se soupeřem, který mu poškodil motorku a Salač tak nakonec zajel do boxů a závod v San Marinu nedokončil.V Moto3 triumfoval Ital Foggia, v kategorii Moto2 pak Španěl Raul Fernandez. Královskou kategorii MotoGP ovládl Ital Bagnaia, lídr šampionátu Quartararo skončil druhý.

Související obsah

​V mistrovství světa superbiků bodoval Oliver König, který skončil v kategorii WorldSSP300 na 13. místě. Petr Svoboda, který byl v sobotu na 15. místě, dnešní závod po pádu nedokončil.Filip Salač také v týdnu oznámil, že se v příští sezoně přesouvá do Moto2:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Motorsport

Důležité Události

Krátká zpráva

Páteční výsledky Tipsport Extraligy:

Třinec - Pardubice 2:3 po prodloužení Zlín - Sparta Praha 1:4 Mountfield Hradec Králové - Vítkovice 4:2 Olomouc Litvínov 1:0