šarvátka

VIDEO: Parťáka Conora McGregora zadržela policie, klub opustil v poutech

VIDEO: Parťáka Conora McGregora zadržela policie, klub opustil v poutech
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Twitter MMA Roasted

MMA zápasník Dillon Danis se dostal do křížku se zákonem. V pondělí v noci ho z nočního klubu vyvedla policie.

Policejní zásah byl natočen na video, které nyní koluje po sociálních sítích. Podle amerických médií se incident odehrává před americkým klubem Seaside Heights v New Jersey. Danise prvně strážník za pomoci místní ochranky zvedá ze země a následně ho se zkříženýma rukama za zády odvádí do vozu.

 

Co videu předcházelo, a proč byl Dillon Danis zadržen, zatím není známo. Na sociálních sítích se však také objevila jeho fotka z policejní vazby. Sám zápasník prolomil mlčení, když na sociální sítě napsal citát z kultovního filmu Scarface: "Potřebujete lidi, jako jsem já." Rozhodně to není poprvé, co má Danis problémy se zákonem. Například v roce 2019 se měl účastnit divoké bitky v newyorském baru.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tom DeBlass (@tomdeblass)

 

Danis drží černý pás v BJJ, boj na zemi je jeho doménou a patří k talentům bojových sportů. O jeho výkonech ale v poslední době moc slyšet není. V současnosti má smlouvu s prestižní americkou organizací Bellator, ale naposledy zápasil v roce 2019. Aktuálně má v MMA bilanci 2-0, kdy oba zápasy ukončil submisí v prvním kole.

 O víkendu proběhl galavečer Bellator 266. V hlavním zápase změřili síly Phil Davis a Yoel Romero:

V návratu do klece mu nyní brání zranění. Držitel černého pásu si údajně poranil koleno v roce 2020, když pomáhal svému příteli Conorovi McGregorovi v přípravě na zápas s Donaldem Cerronem. Na pravé noze nosí ortézu, která je vidět i na videu z jeho zatčení. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílel uživatel @dillondanis

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šarvátka

Důležité Události