Tenis

Cibulkovou už zase vykradli! Policie zveřejnila záběry

Bývalá slovenská přední tenistka Dominika Cibulková je opravdová smolařka. Poté, co ji v loňském roce vykradli chatu, se jí něco podobného stalo znovu před pár dny. Lupiči se v sobotu vloupali do jejích dvou bytů a ukradené předměty odnesli v kufrech. Policie nyní zveřejnila záběry, na kterých jsou pachatelé vidět. 

"Podle dostupných informací doposud neznámí pachatelé ve večerních hodinách mezi 19:30 a 20:15 vešli do prostoru obytného domu, kde v nejvyšším poschodí otevřeli okno na chodbě a vešli na šikmou střechu tohoto domu," řekl tiskový mluvčí Policejního sboru v Bratislavě Michal Szeiff. 

Z tohoto místa se lupiči následně dostali do dvou bytů. V prvním byli neúspěšní, protože v něm narazili na psy. Do vedlejšího bytu se dostali přes dveře na terasu které vypáčili. Odcizené luxusní předměty poté pachatelé odnesli ve dvou kufrech stříbrné barvy polepené nálepkami. 

https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/4805844422779075

Policie následně zahájila trestní stíhání za závažnou krádež a porušení domovní svobody. V případě, že se pachatele podaří vypátrat a prokáže se jejich vina, hrozí jim trest odnětí svobody na deset až patnáct let. 

Související obsah

Není to poprvé, co se úspěšné tenistce něco podobného stalo. Loni v červnu jí den po narození syna vykradli chalupu v Záhoří. Mimo jiné tenkrát odcizili i drahé zařízení z bazénu. Škoda činila přibližně 180 tisíc korun. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události