Hokej

Podrobnosti o smrti mladého hokejisty. S autem skončil pod vlakem

Podrobnosti o smrti mladého hokejisty. S autem skončil pod vlakem
Tomáš Prokop a zdemolované auto Zdroj: HC Motor/HZS/Koláž TN.cz

V neděli vyhasl život bývalého extraligového hokejisty Tomáše Prokopa, který největší část kariéry strávil v Českých Budějovicích. Právě jihočeský klub s tragickou zprávou přišel. 27letý hokejista spáchal sebevraždu, když vjel autem pod vlak.

Zprávu o sebevraždě následně potvrdil na twitteru i PR manažer Motoru Tomáš Kučera. "Je mi líto i toho strojvůdce," napsal v jednom tweetu. Prokop se údajně před několika týdny rozešel se svou přítelkyní, i když to dříve vypadalo, že jsou spolu šťastní. Na sociálních sítích zveřejňoval fotky, jak cestují a užívají si života.

Jenže právě rozchod dohnal nejspíš Prokopa k šílenému činu. Spolu s dalšími dvěma lidmi vjel u Hluboké nad Vltavou, u obce Bavorovice pod vlak. Nehodu nepřežil pouze Prokop, který neměl šanci se ze zdemolovaného auta dostat. Ostatní dvě osoby vyvázly bez zranění.

Související obsah

​Prokopa hasiči vystřihávali z auta téměř dvě hodiny a lékař u něj konstatoval smrt. Bývalý hokejista si zahrál českou nejvyšší hokejovou soutěž v Českých Budějovicích a následně i v Hradci Králové. Mimo to hrál také za Šumperk, Havlíčkův Brod, Žilinu, ale hrál také ve druhé francouzské lize.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události