Tenis

Ósakaová zářila na módní akci, tenis hrát neplánuje. Japonka vynechá další turnaj

Ósakaová zářila na módní akci, tenis hrát neplánuje. Japonka vynechá další turnaj
Zdroj: Profimedia.cz/koláž TN.cz

Japonská tenistka Naomi Ósakaová se odhlásila z dalšího velkého turnaje v Indian Wells. 23letá hráčka, která si dlouhodobě stěžuje na psychické problémy, tak možná letos předčasně ukončí sezonu.

Naomi Ósakaová se naposledy představila na US Open, kde jako obhájkyně titulu padla už ve třetím kole s následnou finalistkou Leylah Fernándezovou. Po zápase pak 23letá tenistka prohlásila, že momentálně nemá z tenisu radost.

"Pokud vyhraji, nejsem šťastná. Cítím spíše úlevu," svěřila se.

Nicméně následně se Japonka, která bojuje s nátlakem médií, objevila na módní akci Met Gala, kde v odvážném modelu ochotně pózovala fotografům. 

Související obsah

Ósakaová při letošním Roland Garros prohlásila, že se nechce zúčastnit pozápasových tiskových konferencích, následně dostala od vedení francouzského turnaje pokutu, na kterou zareagovala odstoupením z antukového grandslamu. Wimbledon pak japonská hráčka nehrála vůbec.

V letošní sezoně má ještě šanci se zúčastnit Turnaje mistryň, nicméně tento finálový turnaj zatím nemá jistý a vzhledem k tomu, že se z dalších tenisových akcí odhlašuje, je její účast dost nejistá.


Její předčasný konec na French Open byl hodně kontroverzní:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události