Famózní Jágr opět skóroval a pomohl Kladnu k výhře, trefil se i Krejčí

Jaromír Jágr slaví gól
Jaromír Jágr

Hrající majitel kladenských rytířů byl opět ústřední postavou extraligového duelu proti Třinci. 49letý hokejista vstřelil ve třetí třetině gól, kterým nastartoval obrat proti Třinci. Gólově se prosadil také navrátilec z NHL David Krejčí.

Ještě deset minut před koncem třetí třetiny vedli Oceláři 3:1. Jenže pak si vzal v přesilovce puk Jaromír Jágr a snížil na 2:3. Rytíři navíc v poslední minutě srovnali na 3:3 a utkání tak šlo do prodloužení a následných nájezdů.

V nich se prosadil Kristo a Strnad, naopak na druhé straně byl úspěšný pouze Martin Růžička a kladenští hokejisté si tak připisují extra bod. Kromě gólové střely Jágra se dařilo také čerstvě ženatému Tomáši Plekancovi, který si připsal dvě asistence.

Naopak Olomouc s Davidem Krejčím padla s hradeckým Mountfieldem 2:3. V tomto případě nestačila ani další gólová trefa Davida Krejčího, jenž po odchodu z Bostonu posílil hanácký celek.

Divoký zápas se hrál v trápící se Plzni. Domácí sice vedli už 3:0, nakonec ale s brněnskou Kometou padli 5:6 po samostatných nájezdech.