MMA

Hvězdný UFC zápasník opět v problémech, byl zatčen v Las Vegas

Hvězdný UFC zápasník opět v problémech, byl zatčen v Las Vegas
Jon Jones Zdroj: profimedia.cz

Legenda UFC Jon Jones je opět v pořádném maléru. 34letý zápasník byl totiž v pátek ráno zatčen v Las Vegas. Vše se navíc odehrálo jen krátce poté, co byl uveden do Síně slávy UFC.

Podle zdrojů webu ESPN byl Jones zatčen v pátek ráno (5:45 tamního času). Podle policejního oddělení Las Vegas se měl bývalý šampion polotěžké váhy dopustit domácího násilí a ublížení na zdraví při manipulaci s vozidlem. A to jen chvíli poté, co byl uveden do Síně slávy UFC a také opět promluvil ke svému chystanému přestupu do těžké váhy.

Zápasník byl zadržen do vazby. Další podrobnosti k jeho zatčení ale zatím nejsou známy. Nicméně v případě Jonese nejde o jeho první problém se zákonem. V minulosti například řídil v opilosti nebo napadnul těhotnou ženu, které zlomil ruku. Za tento incident také dostal podmínku a přišel o titul v UFC, o který přišel kvůli svým prohřeškům celkem třikrát.

Související obsah

Nyní je otázka, jak se legendární MMA zápasník dostane z tohoto maléru. Kauce byla stanovena na 8 tisíc dolarů, tedy 173 tisíc korun. Necelý den po zatčení se objevila zpráva, že Jones složil kauci a soudní slyšení se odložilo na 26. října. Při zatčení byly zápasníkovi odebrány vzorky DNA.


Po Jonu Jonesovi usedl na trůn polotěžké váhy Jan Blachowicz. Podívejte se na rozhovor se šampionem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události