UFC

Z vrtulníku zastřelil zvíře! Polovina z vás jí párky a slaninu, brání se Jones

Z vrtulníku zastřelil zvíře! Polovina z vás jí párky a slaninu, brání se Jones
Jon Jones ulovil prase z letící helikoptéry Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Jon Jones

Jon Jones, jeden z nejlepších MMA zápasníků světa, čelí vlně kritiky po zveřejnění videa netradičního koníčku. Z helikoptéry zastřelil utíkající prase a reakce na sebe dlouho nenechaly čekat.

“Jedna střela, jedno zabití a hodně slaniny,“ napsal k videu ze svého loveckého výletu. Jeden z následných komentářů vystihl, co se bude dít dále. “Vím, že tohle video některé lidi pořádně vytočí,“ objevilo se pod příspěvkem.A skutečně. “Takové věci nesmíš sdílet,“ psal jiný. “Špatný příklad a hrozné video,“ či Chudák prase,“ objevilo se dále pod příspěvkem mezi mnoha komentáři, které netradiční lov odsoudily. 

“Střílení zvířat z helikoptéry není lov, ale slabošství,“ stojí v dalším. Objevily se však i souhlasící reakce. Například bývalá UFC zápasnice Holly Holmová napsala: “Úžasné!!!“. V komentářích se tak strhla názorová bitva dvou táborů. Nakonec se vyjádřil i muž, který stiskl spoušť.

 

“Omlouvám se, pokud toto video někoho z vás podráždilo. Avšak jsem nadšený z dodávky masa do Albuquerque (místo Jonesova bydliště). Na první ráně jsem si dal záležet, abych si byl jistý, že zvíře netrpělo. Vsadím se, že půlka z vás, co jste uražení, jíte párky a slaninu každý týden,“ napsal Jon Jones.Vypadá to, že negativní reakce Jonese od lovu neodradí. Na sociálních sítích v poslední době často zveřejňuje trénink střelby a zálibu ve zbraních. Stejně tak přináší informace o své přípravě na přestup do těžké váhy.

Související obsah

Jones (26-1-1NC) se v roce 2020 vzdal titulu šampiona polotěžké váhy a oznámil přestup o kategorii výše. Kdy se do klece vrátí zatím není známo, ale pravděpodobně se utká s vítězem duelu Stipe Miočič (20-3) vs. Francis Ngannou (15-3).

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události