MMA

Takové výplaty berou v Bellatoru: Romero byl i s prohrou nejdražší bijec večera

Minulý víkend proběhl galavečer Bellator 266. Nyní Kalifornská atletická komise zveřejnila oficiální výplaty jednotlivým bojovníkům. Nejvíce si vydělal v organizaci debutující veterán Yoel Romero, který i přes prohru inkasuje přes 3 miliony korun.

Bývalý UFC veterán a olympijský medailista ve wrestlingu odložený debut do vítězného konce nedotáhl. Po tříkolové bitvě prohrál s bývalým šampionem Philem Davisem na body, přesto si domů odnese o milion více než jeho přemožitel.

Ačkoli jeho kariéra v posledních letech upadá, na kontě má aktuálně čtyři prohry v řadě, stále za výkon dostal pěkně zaplaceno. Konkrétně byl s výplatou 3,25 milionu korun nejdražším zápasníkem večera. Pro srovnání suma je necelá polovina toho, co dostal za poslední zápas v UFC. Za titulový zápas s Israelem Adesanyou podle neoficiálních zpráv dostal 8,25 milionu korun.

 Výplatní páska hlavní karty Bellator 266:

Phil Davis – 2,17 milionu korun

Yoel Romero – 3,25 milionu korun

Neiman Gracie -2,17 milionu korun

Mark Lemminger – 868 tisíc korun

DeAnna Bennettová – 838 tisíc korun

Alejandra Laraová – 601 tisíc korun

Saul Rogers – 1,74 milionu korun

Georgi Karakhanyan – 760 tisíc korun

Ben Parrish – 434 tisíc korun

Christian Edwards – 651 tisíc korun

Částky jsou uvedené před zdaněním, skládají se z garantované odměny, mediálních povinností a případných bonusů za výhru či penalizací za nesplnění váhy.

Související obsah

​Už v pátek 1. října můžete sledovat přímý přenos z Londýna Bellator 267, kde se představí mimo jiné také česká bojovnice Petra Částková. Přenos začíná v 18:30 a sledovat ho můžete na stanici Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události