Další sporty

Syn slavného otce zatčen: Jordan se zranil, pak napadl svého ošetřovatele

Syn slavného otce zatčen: Jordan se zranil, pak napadl svého ošetřovatele
Zdroj: Profimedia

Příjmení pětinásobného nejužitečnějšího hráče NBA znovu plní titulky. Tentokrát se však nepíše o hvězdném Michaelu Jordanovi, nýbrž o jeho prvorozeném synovi Jeffreymu Michaelovi Jordanovi. Ten byl zatčen za napadení zaměstnance nemocnice, ve které ho ošetřovali.

Jeffrey Jordan, jehož basketbalová kariéra skončila na University of Central Florida, byl v pátek v noci převezen do nemocnice ve městě Scottsdale. 32letý syn basketbalové legendy během párty v místním koktejlovém baru a mexické restauraci Dos Amigos uklouzl a upadl na stůl. Následkem pádu si poranil hlavu.

Po převezení do nemocnice Jordan začal působit problémy. Policie informovala, že při hospitalizaci hrubě napadl zaměstnance nemocnice. Zasahovat museli strážníci, Jordan byl zadržen a vzat do vazby a čelí obvinění z napadení. Ve státě Arizona z trestného činu třetího stupně, za který v krajní mezi hrozí až osmiletý trest či pokuta do výše 550 tisíc korun.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Radina Aneva Jordan (@a_radina)

Ačkoli nikdy nedosáhl na úspěchy svého otce, který v dresu Bulls šestkrát vyhrál titul, má na kontě pět úspěšných let v univerzitním basketbalu. Z University of Chicago přestoupil do University of Illinois, kde dostal sportovní stipendium. Studium psychologie dokončil na Floridě. Po škole jeho basketbalová kariéra však nepokračovala.

Související obsah

Michael Jordan má celkem pět potomků. Po nejstarším Jeffreym má druhého syna Marcuse a dcery Jasmine, Victorii a Ysabel. 

​Jordan na palubovce proslul svými smeči. A zavěsit zvládne i na stará kolena:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události